Autoservis

Autoservis

Perfektně seřízené auto vám ušetří starosti, peníze i čas. A auto vám zas dobře seřídí dobrý servis. V autoservisu Kupčík se zabýváme skoro vším, co je s auty a jejich servisem spojené. Kromě klasických služeb, jako je příprava na kontrolu STK, opravy drobných defektůnebo výměny součástek a kapalin, nabízíme i rozsáhlejší práce.

Provádíme též digitální diagnostiku vozů. Ta odhalí možné skryté vady a problémy vašeho auta. Za extrémně důležitou, a bohužel mnohdy opomíjenou, považujeme správnou geometrii kol. Chybně seřízená geometrie kol vozidla má totiž mimo snížení komfortu řízení za následek i výrazně větší opotřebení běhounu pneumatik a kol celkově. Může dramaticky snížit přilnavost kol za deště a kluzké silnici, auto je více náchylné k aquaplaningu. Hrozí větší přetáčivost či nedotáčivost vozu, snižuje se zpomalení a stabilita vozu při prudkém brzdění. Snižuje se akcelerace vozu a naopak stoupá spotřeba paliva.

Mezi naše zákazníky nepatří pouze majitelé rodinných vozů. Pravidelně pečujeme i o firemní auta, výrazně namáhané transportní vozy a dodávky. Výjimečné know-how máme též u vozů offroad a SUV. Díky tomu máme zkušenost s pestrou paletou poruch spojených s nepřetržitým provozem a nadměrnou zátěží. Opravy aut jsou pro nás jak práce, tak koníček.

Při opravách se řídíme vždy přáním zákazníka, a pokud je třeba, hledáme alternativní cesty. Nebojíme se žádného problému a každé auto se složitou závadou je pro nás jen nová výzva.

Opravujeme vozy těchto značek

Opravujeme vozy nejběžnějších značek, ale i pokud jste fanoušky velkých amerických vozů, můžete se na nás spolehnout.

Servisujeme a zajišťujeme opravy těchto značek vozů: Škoda, Volkswagen, Seat, Mazda, Citroen, Renault,Toyota, Hunday, Fiat, Audi, BMW, Volvo, Jeep, Chrysler, Dodge, Cadillac, Hummer, Chevrolet, Pontiac, GM (General Motors) a všechny typy offroadů a SUV. Veškeré služby nabízíme s kvalitou a profesionálním servisem. Přijeďte k nám!

Kontaktujte nás

Zajímá vás více?

Chcete se k nám objednat?

Autoservis

  • geometrie řízení kol
  • výměna oleje
  • výměna a oprava výfuků a katalyzátorů
  • výměna tlumičů pérování
  • autodiagnostika

Pneuservis

  • výměna pneumatik

Ostatní služby

  • servis a opravy klimatizace
  • CeskeCasino
  • příprava na STK