Zavolejte nám

602 380 331

O společnosti

Proč my

  • Jsme po ruce - Z Prahy je to k nám jen kousek. Stačí přijet či zavolat a vaše auto se
    ocitne v těch nejlepších rukách.
  • Zkušeností máme na rozdávání, tak je rozdáváme - Jsme jak nadšenci do oboru, tak zkušení specialisté. Auty se zabýváme již od roku 1990 a tento koníček nás dosud nepřestal bavit.
  • Věříme, že spolehlivost zachraňuje životy - Připravíme váš vůz tak, abyste se na něj mohli maximálně spolehnout, a to i v těch nejextrémnějších podmínkách.
  • Sledujeme současné trendy - Používáme moderní vybavení. Proto dokážeme i náročné opravy provést s vysokou přesností a profesionalitou.
  • Opravy v nejbližším možném termínu, i bez objednání - Snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Pokud je to jen trochu možné, ujmeme se vašeho auta ihned. Pokud ne, nabídneme nejbližší možný termín.
  • Za kvalitu ručíme - Záruka na práci i na veškeré díly. Všechny naše díly pocházejí z ověřených zdrojů.

O autoservisu Kupčík

o spolecnostiAutoservis Kupčík je česká rodinná firma, která se zaměřuje na opravy a údržbu veškerých druhů vozidel. Svým zákazníkům můžeme nabídnout nadšení do oboru, bohatou praxi a přehled na trhu – auta profesionálně opravujeme už od roku 1996, kdy jsme založili autoopravnu pro terénní automobily. Život se ovšem netočí jen kolem offroadů, proto jsme se rozhodli své služby nabídnout i majitelům ostatních vozů.

Opravy terénních aut nás naučily, jak důležitá je precizně vykonaná práce. Vždyť v případě offroadových výprav záleží na každé součástce a dobrý stav vozidla mnohdy doslova zachraňuje životy. Filosofii bezchybné, precizní práce jsme tedy přenesli i do oprav vozů pro každodenní použití.

Je jedno, jestli jezdíte ve městě, či rozvážíte pomoc po horách rozvojových zemí. Váš vůz připravíme tak, abyste se na něj mohli spolehnout i v těch nejextrémnějších podmínkách. Každý vůz je pro nás stejně důležitý, stejně jako každý další spokojený zákazník.

Kontaktujte nás

Zajímá vás více?

Chcete se k nám objednat?

Najdete nás

Pneuservis

Najdete nás

  • Chomutovice 24
  • 251 01 Praha-východ

Kontaktujte nás